FM Polska Sp. z o.o.
Obecnie FM Logistic - międzynarodowy operator logistyczny działający w Polsce z sukcesami od 20 lat poszukuje osób do pracy na stanowisko:

Informatyk- Staż

Miejsce pracy: 96-320 Mszczonów

Podstawowe obowiązki stanowiska:

  • wsparcie działu IT;
  • konserwacja sprzętu oraz instalacja oprogramowania na komputerach;
  • wyjaśnianie i usuwanie podstawowych problemów związanych z funkcjonowaniem sprzętu informatycznego.

Wymagania:

  • mile widziani studenci kierunku Informatyki lub absolwenci Technikum Informatycznego;
  • dyspozycyjność 40 godzin tygodniowo;
  • znajomość zagadnień informatycznych;
  • zaangażowanie oraz entuzjazm do zdobywania wiedzy i doświadczenia;
  • umiejętność pracy zespołowej.

Współpraca na podstawie:

Staż finansowany ze środków PUP Żyrardów- wymagany status bezrobotnego w Urzędzie Pracy.

Oferujemy:

  • zdobycie doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku;
  • możliwość zdobycia doświadczenia w dziale IT;
  • możliwość szlifowania swoich umiejętności pod okiem doświadczonych pracowników.
FM Logistic
ul. Tarczyńska 111a
96-320 Mszczonów
tel. 46 857 00 01