Opis stanowiska pracy

• wsparcie użytkowników w rozwiązywaniu problemów z zakresu IT,
• przygotowanie oraz konfiguracja sprzętu IT,
• opieka nad siecią teleinformatyczną firmy,
• testowanie i wdrażanie nowych rozwiązań,
• ewidencja sprzętu komputerowego,
• tworzenie dokumentacji na potrzeby działu IT.

Wymagania

• absolwenci lub studenci ostatnich lat kierunków technicznych / informatyka,
• znajomość systemów operacyjnych z rodziny Windows na poziomie administracyjnym,
• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
• wiedza z zakresu budowy i działania sieci komputerowych,
• umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych dotyczących sprzętu i oprogramowania,
• komunikatywność i wysoka kultura osobista,
• dobra znajomość języka angielskiego,
• dodatkowym atutem będzie wiedza na temat środowiska Active Directory, znajomość systemów Windows Server 2008/2012 oraz GPO, WSUS, DHCP.

Oferujemy:
• pewność zdobycia nowych, unikalnych doświadczeń i umiejętności,
• kontakt z nowymi technologiami informatycznymi,
• stabilne i atrakcyjne warunki pracy – pakiet benefitów: opieka medyczna, multisport i kurs językowy,
• miłą i partnerską atmosferę pracy.

Prezentacja firmy

Jesteśmy jedną z najdynamiczniej rozwijających się Kancelarii Prawnych w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems