Informatyk / Specjalista IT / Administrator Systemów

WBT-IT

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Szukamy śmiałka gotowego dołączyć do naszego zespołu WBT-IT. Jesteśmy prężnie działającą i szybko rozwijającą się marką z branży IT. Staramy się łączyć pracę z pasją i szukamy osób o podobnym nastawieniu. Pracujemy przy różnego rodzaju projektach, dla mniejszych i większych firm w Warszawie i okolicach. Działamy w takich obszarach jak: obsługa informatyczna dla firm, rozwój infrastruktury IT, monitoring, ochrona danych osobowych, wdrażanie nowych systemów i aplikacji biznesowych u naszych klientów, bieżąca pomoc i wsparcie dla biznesu. Niestety będziesz musiał się obyć bez karty Multisport ;) Ale za to gwarantujemy realną możliwość rozwoju, swobodną atmosferę w biurze, stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie oraz indywidualne warunki współpracy. Szukamy komunikatywnej osoby z doświadczeniem i praktycznymi umiejętnościami. Osoby, która jest w stanie wnieść dodatkową wartość do naszej firmy, ale też będzie gotowa rozwijać się i poszerzać swoje kompetencje. Atutem będzie posiadanie aktywnego prawa jazdy, dyspozycyjność, praktyczne umiejętności i zaangażowanie.

Wymagania

Niektóre obowiązki jakie na Ciebie czekają:
- instalacja i konfiguracja systemów informatycznych oraz aplikacji u naszych klientów
- wsparcia techniczne – przyjmowanie i obsługa zgłoszeń w systemie Helpdesk
- doradztwo w zakresie konfiguracji, wyboru sprzętu, rozwiązań IT
- mile widziane doświadczenie z serwerami Linux

Oczywiście to nie wszystkie obowiązki i wyzwania jakie na Ciebie czekają. Wszystkie niezbędne szczegóły przedstawimy i omówimy na spotkaniu, na które już dziś zapraszamy!

Prezentacja firmy

WBT-IT powstało z połączenia dwóch prężnie rozwijających się firm posiad... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Konsulting