Informatyk specjalista administrator

Muzeum Sztuki w Łodzi

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Muzeum Sztuki w lodzi
ogłasza nabór na stanowisko Specjalista - Informatyk

I . Nazwa i adres organizatora

Ul. Więckowskiego 36
90-734 Łódź.
+ 48 ( 42 ) 639 12 66

II. Przedmiot naboru
1) Stanowisko: specjalista - informatyk
2) Zatrudnienie w wymiarze całego etatu - niezwłocznie
3) Umowa na czas określony

III. Procedura naboru
Zgodnie z wymogami wewnętrznymi nabór ma charakter dwu-etapowy:
I Etap – polega na sprawdzeniu wymagań formalnych (obowiązkowych) oraz dodatkowych na podstawie nadesłanych aplikacji wraz z niezbędnymi załącznikami. Na rozmowę kwalifikacyjną zostaną zaproszeni tylko wybrani kandydaci w ramach I etapu rekrutacji.
II Etap- rozmowa kwalifikacyjna oraz ocena merytoryczna.

IV. Wymagania
• Wykształcenie wyższe specjalistyczne
• Znajomość systemu Linux ze szczególnym uwzględnieniem dystrybucji CentOS,
• Znajomość administracji serwerami Linux oraz Windows,
• Znajomość technologii wirtualizacyjnych (VmWare),
• Znajomość administracji relacyjnymi bazami danych,
• Znajomość budowy i działania sieci komputerowych, protokół TCP/IP, routing, vpn,
• umiejętność konfiguracji urządzeń sieciowych
• Znajomość systemów rodziny Windows XP/Vista/7/8
• Umiejętność pracy w zespole,
• Zdolności analitycznego myślenia,
• Obowiązkowość, rzetelność i terminowość;
• Lojalność i odpowiedzialność;
• Umiejętność pracy i szybkiego podejmowania decyzji w warunkach stresowych;
• Umiejętność pracy pod presja czasu.

Dodatkowym atutem będzie:
• Znajomość zagadnień serwisowych dotyczących sprzętu komputerowego,
• Znajomość zagadnień z zakresu montażu sprzętu audio-video oraz obróbki materiału audio-video
• Znajomość zagadnień z zakresu administracji macierzami dyskowymi
• Mile widziane jest również doświadczenie na stanowisku o analogicznym zakresie obowiązków

V. Do zakresu obowiązków pracownika będzie należało m.in.:

1. Administracja serwerami Linux, Windows.
2. Administracja relacyjnymi bazami danych.
3. Administracja siecią LAN.
4. Nadzór, opieka, konserwacja: serwerów, urządzeń masowego przechowywania danych, zestawów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania
5. Pomoc użytkownikom systemów informatycznych jednostki.
6. Aktywny udział w procesie digitalizacji dzieł z kolekcji muzeum.
7. Digitalizacja publikacji i materiałów archiwalnych.
8. Aktywny udział w rozwoju systemów informatycznych.

VI. Termin, miejsce, i sposób składania dokumentów aplikacyjnych:
1. Termin: do dnia --------------------
2. Sposób składania dokumentów: za pośrednictwem poczty elektronicznej

VII. Wymagane dokumenty
Do konkursu może przystąpić kandydat, który złoży następujące dokumenty:
1. CV oraz list motywacyjny;
Aplikacje, które wpłyną po upływie wskazanego terminu lub niekompletne nie będą rozpatrywane.

VIII. Informacje dodatkowe:
1. Aplikacje, które wpłyną po upływie wskazanego terminu lub niekompletne, nie będą rozpatrywane.
2. Po zakończeniu procedury naboru dokumenty aplikacyjne, które nie zostaną odebrane przez kandydatów w przeciągu 6 miesięcy zostaną zniszczone.
3. Informacja o wyniku konkursu będzie ogłoszona na stronie internetowej Muzeum Sztuki w Łodzi
4. Organizator zastrzega sobie prawo odwołania, zmiany lub przedłużenia procedury naboru w każdym terminie.
5. Organizator zastrzega sobie prawo kontaktu z tylko wybranymi kandydatami.
6. Organizator zastrzega sobie prawo nie wybrania żadnego z kandydatów.

Uwaga!!!
Koniecznie dopisz w Życiorysie: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobistych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926).

Prezentacja firmy

Muzeum Sztuki w Łodzi jest jednym z najstarszych muzeów sztuki nowoczesn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Programowanie / Analizy