Informatyk - serwisant sieci i sprzętu komputerowego

Przedsiębiorstwo Informatyczne SABA SERVICE Sp. z o.o.

Barlinek, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska
monitoring węzłów sieci telekomunikacyjnej za pomocą dostępnych narzędzi oraz reagowanie na pojawiające się nieprawidłowości w jej funkcjonowaniu,
instalacja i modernizacja seci telekomunikacyjnych i informatycznych,
instalacja urządzeń sieciowych i komputerowych u klienta,
serwis sprzętu komputerowego,
prowadzenie dokumentacji technicznej sieci dostępowej.
czas pracy od 10-18 (zmiany),
prowadzenie dyżurów w wyznaczone soboty i dni ustawowo wolne od pracy,
prowadzenie dyżurów w godzinach od 18 do 21.

Oferujemy:
ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
dostęp do nowoczesnych technologii.
wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i osiąganych wyników,
umowę o pracę

Wymagania

Wymagania:
wykształcenie średnie lub wyższe, techniczne,
wysokie poczucie odpowiedzialności, samodzielność i inicjatywa,
umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i pracy w sytuacjach kryzysowych,
umiejętność szybkiego zdobywania wiedzy, otwartość na nowe rozwiązania i technologie,
dobra znajomość budowy sieci telekomunikacyjnych,
dobra znajomość obsługi i naprawy sprzętu komputerowego,
dobra znajomość technologii internetowych, usług sieciowych oraz technologii transmisji danych,
dobra znajomość systemów radiowych,
dobra znajomość systemów Windows, Linux,
dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
dyspozycyjność,
prawo jazdy kategorii B.

Prezentacja firmy

Jesteśmy producentem oprogramowania dla sektora bankowego. Specjalizujem... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
dodatek za dyżur
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems