Informatyk/serwisant oprogramowania i sprzętu komputerowego

Datasoft s.c.

20-535 Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Informatyk/ serwisant oprogramowania i sprzętu komputerowego

Miejsce pracy: Polska, lubelskie, Lublin

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
 serwis sprzętu komputerowego;
 bieżącą obsługę zgłoszeń od klientów;
 serwis oprogramowania Comarch ERP;
 administracja i serwis sieci komputerowych

Wymagania:

   - bardzo dobra znajomość budowy i działania sieci i sprzętu komputerowego.
- bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych MS Windows.
- umiejętność serwisowania sprzętu komputerowego.
- samodzielność, rzetelność i zaangażowanie w realizacji powierzonych zadań.
- umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.
- doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

• stabilną pracę na umowę

• atrakcyjny system wynagrodzenia

• niezbędne narzędzia pracy

Pozostałe informacje:

• • Rodzaj pracy:praca w biurze

• • Forma zatrudnienia: pełny etat

• • Branża:IT

Prosimy o przesłanie aplikacji (cv + list motywacyjny).

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami"

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prezentacja firmy

Partner COMARCH. Kompleksowa obsługa IT przedsiębiorstw.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych