Informatyk-programista

Farmina Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna między innymi za:

  • inicjowanie, tworzenie i wdrażanie nowych rozwiązań informatycznych na potrzeby firmy;
  • planowanie, wdrażanie i rozbudowę infrastruktury sieciowo-serwerowej;
  • dbanie o bezpieczeństwo systemu;
  • administrowanie i kontrolę baz danych;
  • archiwizację przetwarzanych danych;
  • szkolenie personelu w zakresie prawidłowego korzystania ze sprzętu i obsługi oprogramowania.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe o profilu informatycznym;
  • doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku;
  • bardzo dobra znajomość zagadnień dotyczących budowy i funkcjonowania sieci;
  • umiejętność programowania;
  • umiejętność tworzenia baz danych;
  • znajomość rozwiązań ERP;
  • zdolność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów informatycznych;
  • inicjatywa i samodzielność w działaniu;
  • zaangażowanie i odpowiedzialność za wykonywane prace;
  • umiejętność komunikacji i współpracy w zespole;
  • znajomość języka angielskiego;
  • dyspozycyjność.

Prezentacja firmy

Zlokalizowana w Krakowie, firma Farmina sp. z o.o. producent wyrobów far... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Programowanie / Analizy