Informatyk, programista php - praktyka

Honaro

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma Honaro zajmuje się tworzeniem dużych portali internetowych, aplikacji webowych i mobilnych. Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się start-up’em działającym zarówno w kraju, jak i na rynkach zagranicznych.
W związku z dynamicznym rozwojem kopletujemy zespół programistów do realizacji projektów wewnetrznych oraz naszych klientów.

Poszukujemy chętnych do odbycia praktyki/stażu w zakresie:

Programowania aplikacji webowych.

Oferujemy:

 Możliwość uczestniczenia w projektowaniu oraz implementacji dużego, międzynarodowego portalu internetowego

Możliwość zdobywania i poszerzania praktycznej wiedzy z zakresu technologii webowych, mobilnych i bazodanowych

Bardzo intensywne zdobywanie wiedzy

Uczestniczenie w projekcie o miedzynarodowym zasięgu

Praca pod nadzorem doświadczonych PM

Pracę z zastosowaniem najnowszych technologii informatycznych

Miłe i komfortowe warunki pracy

Przyjazną atmosferę sprzyjajacą rozwojowi

Doskonalenie umiejętności programowania obiektywnego i PHP

Możliwość zdobycia etatu w naszej firmie oraz atrakcyjnego wynagrodzenia

Wymagania

- Dobra znajomość języka angielskiego

- Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów programistycznych

- Otwartość na innych i chęć pracy w zespole

- Dbałość o szczegóły oraz stosowanie norm estetycznych w kodzie

Mile widziane:

- Znajomość znanych frameworków

- Znajomość TDD, oraz co za tym idzie pisania testów jednostkowych

- Znajomość mniej popularnych w naszym kraju innych języków obcych.

 - Znajomość zasad MVC

Prezentacja firmy

Firma Honaro zajmuje się tworzeniem oraz promocją dużych portali interne... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy