Informatyk – Programista PHP- praca zdalna

ArtLook Gallery s.c.

43-190 Mikołów, śląskie

Opis stanowiska pracy

- projektowanie i rozwój oprogramowania
-udział w pracach zespołu projektowego

Nasza Firma znana jest z wielu wdrożeń oprogramowania dla cmentarzy i wyszukiwarek GROBONET .

Od lat rozwijamy oprogramowanie dla jednostek administracji publicznej
Jesteśmy laureatami wielu nagród
Pracujemy w stabilnej firmie o 10-cio letniej tradycji
Jesteśmy zespołem utalentowanych programistów
Tworzymy złożone projekty webowe w wyjątkowej atmosferze

Dlaczego Artlook

Bo tylko z nami będziesz tworzył oprogramowanie unikalne w skali łączące mapę cyfrową z wielotysięczną bazą
Dobrze zapłacimy za twój talent i doświadczenie
Tylko u nas będziesz miał wpływ na ostateczną formę oprogramowania
U nas wszystko jest możliwe jeżeli jesteś kreatywny i pozytywny

Wymagania

- posiadanie dobrej i praktycznej wiedzy dotyczącej programowania w językach: PHP, SQL
- posiadanie wiedzy dotyczącej technologii front-end: AJAX, JavaScript (jQuery)m, CSS, XHTML
- znajomość technologii: Java, XML
- posiadanie podstawowej wiedzy z obsługi programów CorelDraw, Photoshop
- posiadanie podstawowej wiedzy dotyczącej technologii Flash, Actionscript 3

Prezentacja firmy

Firma informatyczno-geodezyjna; tworzenie oprogramowania dla admi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/11/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy