Informatyk - Programista C#, Baza danych

AFA Polska Sp. z o.o.

Świątniki Górne k. Kraków, małopolskie

Od: AFA Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Świątniki Górne k. Kraków

Firma AFA Polska Sp. Z O.O. oferuje kompletne i innowacyjne rozwiązania służące do zarządzania parkingiem, poprzez wprowadzenie zaawansowanych systemów, które zmniejszają natężenie ruchu, witają klientów oraz zarządzają przestrzenią parkingową. Od ponad 10 lat, dzięki studiom i badaniom, w które zaangażowane jest nasze biuro inżynierii i rozwoju, firma AFA ciągle doskonali działanie systemu naprowadzania na wolne miejsca parkingowe. Jako pionier, w dziedzinie ergonomicznych i sensorycznych systemów naprowadzania na wolne miejsca parkingowe, AFA prowadzi cykliczne badania i stale wprowadza innowacyjne, udoskonalone rozwiązania, które ułatwiają proces parkowania.

Opis stanowiska:

• Utrzymanie i rozwój oprogramowania firmy tworzącej system kierowania ruchem w parkingu

• Zapewnienie poprawnego działania oprogramowania w dziedzinie automatyki parkingowej

Wymagania

• Wykształcenie wyższe kierunkowe lub doświadczenie w programowaniu co najmniej 1 rok

• Dobra znajomość języka C# / .NET, oraz baz danych MySQL

• Podstawowa znajomość systemu LINUX (Ubuntu Server)

• Znajomość kontroli wersji i zarządzania zmianami

• Dobra znajomość języka angielskiego

• Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim

• Udział w ciekawych projektach, realną możliwość rozwoju zawodowego pełną wyzwań i nowych zadań

• możliwość dalszego rozwoju zawodowego i własnych umiejętności

• umowę o prace na pełny etat

• częściowa możliwość pracy zdalnej (po wcześniejszym przeszkoleniu)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.