Informatyk Helpdesk - dział techniczny

GTIT

60-467 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

GTIT - integrator systemów teleinformatycznych, firma o ugruntowanej pozycji na rynku wielkopolskim i polskim poszukuje osoby na stanowisko:

Informatyk, Helpdesk - dział techniczny.

Nr referencyjny THV1/17

Opis stanowiska:

Bieżące wsparcie techniczne dla użytkowników systemów teleinformatycznych

Obsługa zgłoszeń dotyczących IT, usuwanie awarii, instalowanie oprogramowania

Samodzielne diagnozowanie i rozwiązywanie problemów na komputerach i urządzeniach peryferyjnych

Prowadzenie dokumentacji technicznej

Instalacja, konfiguracja komputerów i oprogramowania

Montaż sprzętu IT

Wymagania

Wykształcenie średnie lub wyższe informatyczne lub pokrewne,

Znajomość systemów operacyjnych Windows, Linux będzie dodatkowym atutem.

Znajomość technologii LAN, WAN, WLAN

Wiedza techniczna umożliwiająca samodzielną identyfikację i rozwiązywanie problemów związanych z oprogramowaniem, sprzętem i siecią komputerową

Dobra organizacja pracy

Sumienność

Umiejętność pracy w zespole

Prawo jazdy kat. B

Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej

Co oferujemy:

Pracę w pełnym wymiarze godzin (elastyczność w przypadku studentów)

Stabilną pracę wśród profesjonalistów oraz miłą atmosferę

Możliwość rozwoju zawodowego oraz jasną ścieżkę kariery, możliwość specjalizacji

Niezbędne narzędzia pracy wymagane do realizacji celów

Możliwość wzięcia udziału w szkoleniach, konferencjach i webinariach

Stały kontakt z czołowymi producentami sprzętu i oprogramowania

Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego przez formularz kontaktowy z powołaniem się na numer referencyjny.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez GTIT z siedzibą w Poznaniu."

Poszukujemy osób po szkole średniej, zainteresowanych nowinkami z branży IT.

Prezentacja firmy

Cechuje nas ponad 10 lat doświadczenia w branży IT. Nasza wiedza poparta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems