Informatyk do działu Helpdesk

Grupa ZPR Media S.A.

04-187 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Grupa ZPR Media to jedna z najdynamiczniej rozwijających się grup medialnych w Polsce.
Obecnie jest jednym z największych wydawców prasowych (m.in. „Super Express”, „Murator”, „Moje Mieszkanie”, „M jak mieszkanie”), nadawców radiowych (m. in. Radio ESKA, Radio VOX FM, Radio WAWA) i telewizyjnych (m.in. FOKUS TV, POLO TV) oraz właścicieli serwisów internetowych (m.in. Muratordom, Poradnikzdrowie). Prowadzi także działalność eventową w zakresie organizacji imprez, koncertów, festiwali, targów i szkoleń.

W związku z dynamiczną rozbudową ZPR Media S.A. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

• Przyjmowanie i klasyfikacja zgłoszeń
• Diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów związanych z awariami urządzeń i systemów informatycznych
• Obsługa techniczna sprzętu komputerowego
• Zapewnienie użytkownikom wsparcia w ramach pierwszego kontaktu, oraz wysokiego poziomu obsługi klienta w zakresie świadczonych usług.

Wymagania:

• Doświadczenie w obszarze informatyki
• Praktyczne umiejętności rozwiązywania problemów ze sprzętem PC
• Znajomość systemów operacyjnych Windows (XP, 7, 10) oraz podstawy budowy sieci LAN
• Umiejętności rozwiązywania problemów z oprogramowaniem DTP i biurowym
• Podstawowa wiedza o AD
• Znajomość oprogramowania do zarządzania stacjami roboczymi
• Zaangażowanie, sumienność, skrupulatność
• Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

• Rozwój zawodowy w firmie będącej liderem w swojej branży
• Stabilność zatrudnienia
• Wykorzystanie w pracy nowoczesnych rozwiązań informatycznych w tym oprogramowania do zarządzania stacjami roboczymi.
• Przyjazną atmosferę pracy

Do aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.97 O Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883).”

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prezentacja firmy

Grupa ZPR Media to jedna z najdynamiczniej rozwijających się grup med... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems