Informatyk - Administrator sieci

Lepiko Sp. z o.o.

Poznań, Skórzewo, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby na stanowisko informatyka/administratora sieci, do którego będą należały m.in. następujące obowiązki:

  • Bieżąca obsługa użytkowników od strony technicznej oraz informatycznej
  • instalacja oprogramowania
  • konfiguracja i nadzór infrastruktury sprzętowo-sieciowej w firmie
  • Zarządzanie serwerami baz danych MS SQL oraz systemami serwerowymi z rodziny Windows
  • Wsparcie użytkowników przy obsłudze i konfiguracji programów Comarch ERP Optima i LSI POS/MANAGER
  • Obsługa monitoringu sieciowego (IP i analog)
  • Zarządzanie systemem ochrony dostępu
  • Znajomość zagadnień Active Directory
  • Obsługa użytkowników w zdalnych lokalizacjach
  • Odpowiedzialność za tematy związane z telekomunikacją
  • Konfiguracja kopii bezpieczeństwa
  • Zarządzanie i administracja stronami www należącymi do przedsiębiorstwa
  • Zarządzanie serwerem FTP i konfiguracja klientów pocztowych dla użytkowników końcowych
  • Dobór i zakup nowego sprzętu komputerowego
  • Dbanie o bezawaryjne funkcjonowanie systemu

Godziny pracy: 8-16 oraz ewentualne wsparcie w nagłych wypadkach.

Od kandydata wymagamy:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku minimum 2 lata
  • wykształcenia informatycznego
  • znajomości j. angielskiego umożliwiającej pracę z dokumentacją
  • umiejętności pracy w zespole, organizacji pracy również pod presją czasu
  • rzetelności, obowiązkowości, dyskrecji

Oferujemy:

W zamian oferujemy pracę w stabilnej firmie, atrakcyjne wynagrodzenie, przyjazną atmosferę, możliwości rozwoju.

Prezentacja firmy

Firma „Lepiko” działa na rynku budowlanym już od niemal 40 lat. Rozpoczę... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca Inżynieria