Informatyk (administracja i serwis sieci teleinformatycznych)

ESC S.A.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

ESC SA, firma z 26 letnim doświadczeniem na rynku IT w związku z rozwojem i pozyskaniem nowych klientów poszukuje kandydatów na stanowisko infromatyk:

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • prace związane z administracją sieci teleinformatycznych
  • prace związane z administracją systemów sieciowych (Windows, Linux)
  • serwis komputerów
  • serwis urządzeń peryferyjnych
  • prace związane z projektowaniem i instalacją sieci teleinformatycznych.

Wymagania

  • Znajomość zagadnień związanych z informatyką zgodnie z w/w zakresem obowiązków.
  • Umiejętność konfiguracji i administracji sieciowych systemów  Windows i Linux.
  • Umiejętność konfiguracji i administracji sieciowych urządzeń aktywnych.
  • Umiejętość obsługi popularnych aplikacji biurowych oraz multimedialnych.
  • Umiejętności interpersonalne.
  • Znajomość j. angielskiego

Mile widziane

Certyfikat Cisco

Certyfikat CCNA

Prezentacja firmy

ESC SA działa od 1992 roku. <br/> <br/>Przedmiotem działalności ESC S.A.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Project Management, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - ERP