Opis stanowiska pracy

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY:

Informatorzy FIS zatrudnieni w Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej odpowiedzialni są za zapewnianie służby informacji powietrznej i służby alarmowej w przestrzeni niekontrolowanej nad całym obszarem Polski. Wykorzystując łączność radiową i zobrazowanie radarowe służą informacją, radą i pomocą pilotom lotnictwa ogólnego, państwowego i komunikacyjnego. Pomagają unikać kolizji w powietrzu i naruszeń stref przestrzeni powietrznej.

CO OFERUJEMY:

  • kurs dla kandydatów na Informatora FIS w Warszawie, a następnie praktyki w jednym z wybranych miast,
  • inwestowanie w rozwój Twojej wiedzy i umiejętności – możliwość nauki pasjonującego zawodu,
  • pracę w przyjaznej i profesjonalnej atmosferze,
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę przez cały okres szkolenia,
  • zakwaterowanie dla osób spoza Warszawy (na czas kursu w Ośrodku Szkolenia Personelu ATS),
  • rozbudowany pakiet medyczny i socjalny: karnety kulturalno-oświatowe, dofinansowanie urlopu wypoczynkowego,
  • precyzyjnie określoną ścieżkę szkolenia i kariery,
  • możliwość korzystania z obiektów sportowych (basen, siłownia, sauna, korty tenisowe) i przychodni (lekarze specjaliści, fizjoterapeuci, psycholog).

A DODATKOWO, PO UZYSKANIU UPRAWNIEŃ:

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie,
  • dodatek stażowy 3-20% wynagrodzenia zasadniczego miesięcznie,
  • pakiet ubezpieczeń dodatkowych,
  • Pracowniczy Program Emerytalny (pracodawca odprowadza 7% pensji),
  • kursy językowe za granicą wraz z urlopem szkoleniowym,
  • szkolenia specjalistyczne krajowe i zagraniczne,
  • pracę w dyżurach 12h – pracujesz ok. 15 dni w miesiącu.

JEŻELI CECHUJESZ SIĘ:

  • wyobraźnią przestrzenną,
  • umiejętnością działania w warunkach stresowych,
  • sprawnością w podejmowaniu decyzji pod presją czasu,
  • zdolnością utrzymywania koncentracji przez długi czas,
  • poszanowaniem dla obowiązujących regulacji prawnych i procedur,
  • obowiązkowością i rzetelnością,
  • umiejętnością współpracy i budowania pozytywnych relacji w zespole.

I SPEŁNIASZ WYMAGANIA FORMALNE:

  • masz ukończone 18 lat oraz wykształcenie min. średnie,
  • bardzo dobrze posługujesz się językiem angielskim i polskim w mowie i piśmie,
  • spełniasz wymóg bardzo dobrego stanu zdrowia (konieczność spełnienia wymagań określonych w Rozporządzeniu MIiB poz. Dz. U. 1736/2016),
  • nie masz problemów z wymową i dykcją.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie zgłoszenia do dnia: 15.01.2019

Prezentacja firmy

PAŻP jest jedyną firmą w Polsce zatrudniającą kontrolerów ruchu l... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Praca dla studenta, Praca Obsługa klienta, Praca Inne