Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • Profesjonalna obsługa pasażera na terenie dworca kolejowego,
  • Udzielanie informacji o rozkładzie jazdy, pomoc przy zakupie biletu, wskazanie właściwego peronu, itp.

Wymagania:

  • Ukończone 18 lat,
  • Mile widziane osoby uczące się (studenci),
  • Pozytywne nastawienia do pracy, energia i uśmiech,
  • Dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe - 15 zł brutto za godzinę,
  • Zatrudnienie na umowę zlecenie,
  • Pracę dorywczą, w zależności od potrzeb - elastyczny grafik
  • Najbliższe terminy akcji: 28, 29, 31 października, 1, 2, 10, 11, 13 listopada.

Prezentacja firmy

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa pe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta