INFOLINIA - ROZMOWY PRZYCHODZĄCE 14 zł/h

Contact Center Sp. z o.o.

02-273 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Do obsługi Klientów sieci kin poszukujemy osób na stanowisko:

Konsultant Telefoniczny – obsługa infolinii przychodzącej

Praca polega na telefonicznej oraz mailowej obsłudze Klientów – tylko rozmowy przychodzące.

Informacje o projekcie:

- Infolinia czynna jest 7 dni w tygodniu w godz 10:00 - 23:00

- Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie

- Projekt stały

- Wynagrodzenie w oparciu o stawkę godzinową od 14 zł/h (brutto)+ premie

- Płatny cykl szkoleniowy przygotowujący do pracy

- Możliwość rozwoju wewnątrz struktur firmy

Wymagania

- Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

- Możliwość pracy zmianowej

- Poprawna wymowa

- Swobodne korzystanie z pakietu MS Office

Prezentacja firmy

Od 1999 roku świadczy usługi dla wciąż rosnącego grona Klientów, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing