Infolinia Przychodząca (ogólnokrajowe biuro numerów)

Wadwicz Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

INFOLINIA PRZYCHODZĄCA
(ogólnokrajowe biuro numerów)

Oferujemy:
- pracę na infolinii przychodzącej informacyjnej czynnej 7 dni w tygodniu 24h na dobę (praca również w nocy, niedziele i święta)
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenie
- wynagrodzenie 10zł brutto/1h
- 5-dniowe szkolenie stanowiskowe
- pakiet socjalny (karty Multisport, ubezpieczenie grupowe oraz medyczne, program lojalnościowy)

Wymagania

Poszukujemy osób:
- sumiennych, odpowiedzialnych i zaangażowanych
- dyspozycyjnych (praca w systemie 3-zmianowym, także w święta)
- znających obsługę komputera
- z dobrą dykcją i umiejętnością swobodnego komunikowania się przez telefon
- z umiejętnością pracy zespołowej zorientowanej na realizację wyznaczonych celów indywidualnych i grupowych

Prezentacja firmy

Wadwicz sp. z o.o. (dawniej Żak) . - to firma z tradycjami. Jedną... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
premie, rozwój, awanse
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta