Infolinia Przychodząca - 24 zł/h Pon-Pt

Adecco Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:

  • Umowa Zlecenie - za naszym pośrednictwem
  • 24 zł/h brutto
  • Pełen Etat - Od Poniedziałku do Piątku
  • Praca w godzinach 8:00-16:00 bądź 9:00-17:00
  • Praca w międzynarodowej firmie

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w obsłudze klienta
  • odpowiedzialności i zaangażowania
  • Język Angielski w stopniu komunikatywnym
  • Znajomość pakiety MS Office

Obowiązki:

  • Odbieranie połączeń przychodzących
  • Obsługa zgłoszeń mailowych
  • Bieżąca pomoc klientom
  • Przełączanie połączeń
  • Przedstawianie zarysu ofert

Numer referencyjny: CCP/WA2/092018/A3/MC
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.