Indywidualny Doradca Klienta

Kancelaria Prawna RIO Sp. z o.o.

Gdynia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Kancelaria RIO oferuje swoje produkty i usługi klientom indywidualnym, byłym przedsiębiorcom , byłym i obecnym udziałowcom w spółkach . Oferta kancelarii zawiera m.in :proces upadłościowy, restrukturyzacje. Dzięki współpracy z cenionym w trójmieście Radcą Prawnym  kancelaria świadczy również usługi na szerszym polu m.in. : windykacja należności, negocjowanie warunków spłat zobowiązań, opieka prawna spółek.

Kancelaria RIO to jedna z nielicznych kancelarii w Polsce specjalizujących się w procesie upadłości konsumenckiej i restrukturyzacji. W naszej codziennej pracy kierujemy się zasadami fair play. Wśród naszych klientów cieszymy się zaufaniem i profesjonalizmem.

Chcesz przekonać się jak wygląda praca z nami ? Dołącz do nas.

Dzięki nam zyskasz:

- Możliwość rozwoju zawodowego w ramach dynamicznie rozwijającej się organizacji

- Wsparcie Menadżera w pierwszych miesiącach pracy

- Szkolenie wdrażające na stanowisko Indywidualnego Doradcy Klienta

- Możliwość indywidualnej pracy z Mentorem

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- Atrakcyjny system premiowania

- Możliwość udziału w konkursach sprzedażowych

- Własny laptop oraz telefon służbowy umożliwiający swobodną pracę

Czym będziesz się zajmować?

- Budowaniem i utrzymywaniem długofalowych relacji z klientami kancelarii

- Dbaniem o profesjonalną opiekę nad klientami kancelarii

- Sprzedażą usług kancelarii

- Realizacją celów sprzedażowych

Jeśli twoje mocne strony to :

- Doświadczenie w indywidualnej pracy z klientem

- Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowanie długofalowych relacji

- Dobra organizacja czasu pracy

- Rozwinięte umiejętności sprzedażowe

- Bardzo dobra obsługa komputera

Dołącz do naszego zespołu składającego się z prawników i indywidualnych doradców .

Prezentacja firmy

Kancelaria RIO oferuje swoje produkty i usługi klientom indywidua... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura