Indywidualny Doradca Klienta (prąd/gaz)

RW Partner Sp.z o.o.

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Do zadań osoby zatrudnionej będzie należeć:
• Aktywne pozyskiwanie nowych oraz obsługę obecnych Klientów
• Budowanie i utrzymanie długotrwałych relacji z Klientami
• Realizacja założonych celów sprzedażowych

Oferujemy:

• Profesjonalne szkolenia produktowe z zakresu branży elektrycznej i gazowej oraz optymalizacji kosztów dystrybucji, a także ze sprzedaży energii elektrycznej i gazu
• Niezbędne narzędzia pracy
• Wsparcie ze strony doświadczonego Managera, Back Office oraz Call Center
• Ścieżkę kariery z benefitami oraz liczne konkursy sprzedażowe
• Spotkania integracyjne
• Wyłączność obsługiwanych klientów
• Wsparcie merytoryczne ze strony kadry managerskiej oraz Back Office (przygotowywanie i weryfikacja dokumentów)
• Należność podstawową oraz bardzo wysokie stawki prowizyjne
• Elastyczny czas pracy ( praca w terenie)
• Jasne oraz stabilne zasady współpracy

Wymagania

Nasza oferta skierowana jest do osób, które:
• Lubią kontakt z ludźmi i pracę w terenie
• Są komunikatywne i skuteczne
• Posiadają predyspozycje do pełnienia funkcji profesjonalnego handlowca
• Cechują się konsekwencją i skutecznością
• Posiadają czynne prawo jazdy kat. B

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z zaznaczonym w tytule wiadomości numerem referencyjnym. Prosimy także o wpisanie swojego aktualnego miejsca zamieszkania.

Prezentacja firmy

Firma RW Partner Sp.z o.o.jest spółką działającą na rynku doradzt... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi