Opis stanowiska pracy

Event & Incentive Manager

OBP Incentive & Sport Travel to czołowa polska agencja incentive’owa i największy organizator wyjazdów sportowych po Europie i Świecie. Od 15-lat organizujemy wyjazdy dla największy firm w Polsce. Jako jedyni w Polsce podpisaliśmy umowy o partnerstwie z FC Barcelona, Manchester United, Arsenal i Chelsea.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy do naszego zespołu OBP kreatywnej i doświadczonej osoby, która wesprze nasz dział Incentive.

Zakres obowiązków:
• Kompleksowe przygotowanie ofert dla klienta
• Negocjacje z klientem i podwykonawcami
• Efektywne zarządzanie powierzonym budżetem
• Samodzielne prowadzenie projektu - koordynacja i stały kontakt z klientem na etapie
• Przygotowania i realizacji wyjazdu

Wymagania

Wymagania:
• Wysokie zdolności sprzedażowe
• 2-letnie doświadczenie w branży Incentive
• Łatwość nawiązywania kontaktów i komunikacji z Klientem
• Komunikatywna znajomość dwóch języków, w tym j. angielskiego w stopniu biegłym
• Bardzo dobra obsługa w programach pakietu MS Office (Powerpoint, Word, Excel)
• Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów
• Znajomość programów graficznych mile widziana

Oferujemy
• Konkurencyjne wynagrodzenie
• Atrakcyjną pracę w młodym i dynamicznym zespole
• Możliwość rozwoju w branży Incentive

Prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Ustawa z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. nr 133, poz. 833)”.

Prezentacja firmy

OBP Incentive & Sport Travel to czołowa polska agencja incentive’... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Kadra zarządzająca