Idealna Praca Dla Studenta

Adecco Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2013 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Doradcy klienta indywidualnego

Zakres obowiązków:
-Obsługa Zapytań mailowych i Czatu z klientami
-Odbieranie Połączeń Telefonicznych

Oferujemy:
-Pracę Tylko w Weekendy (8 Godzin Dziennie)
-Trzy Zmianowy Czas pracy (6-14,14-22,22-6)
-Pracę w Wewnętrznym dziale klienta
-Atrakcyjne Wynagrodzenie

Wymagania:
-Doświadczenie w Obsłudze klienta-mile widziane
-Miły Glos
-Komunikatywność
-podejście pro-klienckie

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z 29.08.1997. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr101, poz.926).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.