IBM Integration Bus

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1109671

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów. Dla naszego Klienta - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa
Stosunek pracy: Współpraca B2B (kontrakt via Hays)

Zadania:
  • projektowanie i implementacja usług integracyjnych z wykorzystaniem szyny usług (IBM Integration Bus) oraz procesów biznesowych (w silniku IBM Business Process Manager),
  • opracowywanie koncepcji rozwiązań dla złożonych projektów integracyjnych, szacowanie kosztów wytworzenia,
  • opracowywanie dokumentacji technicznej dla rozwijanych rozwiązań.
Wymagania:
  • co najmniej 2 letnie doświadczenie w projektowaniu i implementacji rozwiązań z wykorzystaniem szyny usług (preferowana IBM IIB, dawniej IBM Websphere Message Broker),
  • znajomość mechanizmów: Webservices (SOAP, REST), Websphere MQ /JMS, Git/SVN,
  • znajomośćSQL i technologie relacyjnych baz danych (ORACLE),
  • umiejętność poruszania się w środowiskach typu Unix (IBM AIX /Linux) oraz stosowania języków skryptowych.
Oferujemy:
  • przyjazną atmosferę, w ambitnym zespole – z perspektywami rozwoju,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • pakiet Multisport
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland