IBM Cognos Developer (COG/WR/MZ)

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Dla jednego z naszych Klientów aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko

Developer IBM Cognos we Wrocławiu.

Opis stanowiska:

Jako Developer IBM Cognos będziesz odpowiadać za tworzenie nowych oraz rozwój istniejących aplikacji opartych na technologiach DWH/BI, w szczególności IBM Cognos Business Intelligence. Będziesz brać udział w projektach związanych z hurtowniami danych w zakresie pracy z narzędziami ETL, jak również z wielowymiarowymi modelami danych (DMR, MOLAP, Dynamic Cubes, itp.), raportami, dashboardami i zaawansowanymi analizami danych. Do Twoich głównych obowiązków należeć będzie tworzenie nowych, modyfikowanie i optymalizacja już istniejących raportów i wielowymiarowych modeli danych przy ścisłej współpracy z klientem. Jako Developer IBM Cognos będziesz mieć również możliwość praktycznego poznania nowoczesnych narzędzi BI, procesów biznesowych i zdobycia wiedzy fachowej z branż, w których działają międzynarodowi klienci oraz rozwoju w kierunku zadań analitycznych.

Wymagania:

  • teoretyczna wiedza z zakresu hurtowni danych (DWH) oraz Business Intelligence (BI);
  • doświadczenie w pracy z IBM Cognos Business Intelligence;
  • sprawne posługiwanie się językiem SQL;
  • mile widziana znajomość środowisk Amazon Web Cloud Services (AWS);
  • znajomość metodologii tworzenia systemów informatycznych i inżynierii oprogramowania;
  • ukończone z dobrymi wynikami studia magisterskie lub inżynierskie z informatyki lub innych nauk ścisłych;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • łatwość nawiązywania kontaktów, szczerość i umiejętność współpracy w zespole.

Klient oferuje:

  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • udział w prestiżowych projektach międzynarodowych;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • prywatna opieka medyczna;
  • pakiet ubezpieczeniowy;
  • dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego, w tym m.in. kartę Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych (koszykówka, siatkówka, piłka nożna, kickboxing), bilety do kina i inne;
  • wyjazdy integracyjne;
  • szkolenia zawodowe i językowe;
  • możliwość elastycznego dostosowania czasu pracy;
  • przyjazną atmosferę w pracy;
  • wsparcie w relokacji;
  • umowę o pracę na czas nieokreślony od pierwszego dnia pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media