IBM BPM Engineer

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1135331

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

IBM BPM/WAS Engineer

Lokalizacja: Warszawa (Ochota)
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: długofalowa
Stawka: do 140 zł netto/h

Zadania:
  • Utrzymanie serwerów aplikacyjnych WAS/BPM
  • Wdrażanie zmian na środowiska testowe i produkcyjne
  • Utrzymanie i monitoring dostępności i wydajności środowisk
  • Automatyzacja prac administratorskich
  • Optymalizacja konfiguracji serwerów
  • Analiza i rozwiązywanie błędów i problemów na utrzymywanych środowiskach
  • Ścisła współpraca z developerami w celu podnoszenia jakości i wydajności działania aplikacji i prawidłowego używania standardów web services WS-Security, WS-Policy

Wymagania:
  • Min 3-letnie doświadczenie w administrowaniu serwerami aplikacyjnymi IBM WAS / BPM
  • Doświadczenie w korzystaniu z baz DB2
  • Wiedza praktyczna w zakresie SOA Architecture i API
  • Doświadczenie w przygotowywaniu skryptów na potrzeby budowania aplikacji EAR, WAR, JAR z Source Control
  • Doświadczenie we wdrażaniu aplikacji J2EE
  • Doświadczenie w optymalizacji wydajności IBM BPM Process Server i Process Center
  • Doświadczenie w zakresie instalacji, konfiguracji, rozwiązywaniu problemów środowiska klastrowego IBM BPM v8.5 i wyższych na serwerach AIX
  • Wiedza w zakresie optymalizacji data sources, session management i heap settings
  • Doświadczenie w instalacji, konfiguracji i administrowaniu Web Server’ami
  • Doświadczenie w automatyzacji instalacji, deinstalacji i upgrade’ów aplikacji z poziomu skryptów shell i WS Admin

Mile widziane:
  • Doświadczenie z narzędziami monitoringu i optymalizacji takimi jak: Verbose GC, IBM's PMAT, JAVA Profiler your Kit , JMETER, Tivoli Performance Viewer, Grafana

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Rynkowe wynagrodzenie
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy w dużej grupie finansowej
  • Praca przy rozwojowych projektach z nowymi technologiami
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland