Opis stanowiska pracy

  • Tworzenie strategii SEO,  wdrażanie nowych technik oraz optymalizacja stron Klientów,
  • Wyszukiwanie trendów, monitoring, analityka,
  • Raportowanie wyników prowadzonych działań,
  • Pozycjonowanie w celu poprawy współczynników stron
  • Rekomendowanie rozwiązań w celu zwiększenia ruchu na stronie

OFERUJEMY:

  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Szansę na podnoszenia swoich kwalifikacji oraz rozwój zawodowy poprzez szkolenia,
  • rewelacyjne miejsce pracy w centrum Poznania,
  • niesamowicie zgrany zespół,
  • super, hyper sprzęt,
  • oczywiście pieniążki,
  • atrakcyjny system prowizyjny,
  • góra śmiechu i zabawy,
  • kawunia, napoje zimne, gorące bez limitu,
  • i wiele innych atrakcji, ale o nich dowiesz się jak zaaplikujesz....

Wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość GA, GSC, narzędzi niezbędnych do pomocy w analityce i pozycjonowaniu,
  • Bardzo dobrej znajomości algorytmów Google,
  • Umiejętność projektowania i doświadczenie we wdrażaniu mechanizmów analitycznych na www i w aplikacjach mobile

Prezentacja firmy

Jesteśmy Hyperentuzjastami komunikacji marketingowej! Budujemy pozytywny... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce