Hydraulik#Belgia

Regess Sp. z o.o.

Belgia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Polska firma budowlana o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim, która realizuje kompleksowo inwestycje na terenie Belgii poszukuje pracowników.
Celem naszej firmy jest zagwarantowanie bezpieczeństwa oraz najwyższej jakości poprzez wykwalifikowaną kadrę budowlaną. Pracownicy budowlani stanowią trzon rozwoju naszego przedsiębiorstwa budowlanego.
Obecnie poszukujemy hydraulików.

Wymagania

- umiejętność spawania i zgrzewania rur PP,
- umiejętność zbierania pomiarów, przycinania, gięcia oraz gwintowania rur,
- umiejętność sprawdzania szczelności rur,
- umiejętność wykonania pełnej instalacji sanitarnej jak i centralnego ogrzewania, czytanie planów,
- doświadczenie zawodowe na stanowisku hydraulika w ostatnich latach,
- systematyczność i terminowość w realizacji zadań,
- umiejętność spawania metodą tlenową
- prowadzenia własnej działalność gospodarczej, A1

Oferujemy:
- stabilna współpracę
- atrakcyjne stawki zależne od doświadczenia
- możliwość skorzystania z naszego zakwaterowania
- pomoc w formalnościach związanych z założeniem działalności i zdobyciem zaświadczenia A1

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą budowlaną, która jako general... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria