Opis stanowiska pracy

Bygg og Anlegg to firma rekrutacyjna działająca na rynku norweskim w branży budowlanej. Oferujemy wykwalifikowanych specjalistów z odpowiednim doświadczeniem i wykształceniem. Firma znajduje się w fazie rozwoju i i związku z tym, poszukujemy wykwalifikowanych specjalistów do różnych projektów na terenie Oslo i Akershus.

Współpracujemy z dużymi norweskimi firmami budowlanymi, które cenią sobie jakość i efektywność pracy. Najczęściej wchodzimy na projekty w ich wczesnej fazie, w związku z czym najchętniej podejmujemy współpracę z osobami, które potrafią wykonywać wszystkie zadania na projekcie, od początku do końca budowy.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą. Nasz zespół składa się z zaangażowanych i pomocnych konsultantów, którzy szanują pracowników i w miarę możliwości służą pomocą w sprawach małych i większych. Obsługę pracowników prowadzimy w języku polskim.

Poszukujemy obecnie hydraulikow z doświadczeniem, gotowych do podjęcia pracy na projektach budowlanych w Oslo i Akershus - Norwegia

Stanowisko: Hydraulik
Miejsce pracy: Oslo i Akershus

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako hydraulik, praca na terenie Skandynawii będzie dużym atutem
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego mile widziana
  • Udokumentowane wykształcenie zawodowe będzie dużym atutem
  • Referencje z poprzednich stanowisk pracy
  • Gotowość do szybkiego wyjazdu

Oferujemy:

  • Konkurencyjne warunki zatrudnienia
  • Długoterminowe projekty
  • Pomoc w organizacji formalności urzędowych w Norwegii
  • Pomoc w zakwaterowaniu poprzez firme
  • Zapewniamy odzież roboczą oraz narzędzia

Prezentacja firmy

Agencja pracy działająca na terenie Norwegii.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis