Opis stanowiska pracy

BSI sp. z o.o. (certyfikat 3455) zajmuje się rekrutacją wykwalifikowanych pracowników do pracy w Norwegii.

Dla naszego klienta (norweskiej agencji pracy) poszukujemy kandydatów na stanowisko hydraulika.

Oferujemy:

- pracę w systemie rotacyjnym 6/2 (6 tygodni w Norwegii / 2 tygodnie w Polsce),
- minimum 48 godzin pracy tygodniowo,
- zakwaterowanie, przeloty i dojazd do pracy zaaranżowane przez pracodawcę,
- norweskie warunki zatrudnienia.

Wymagania

- wykształcenie w zawodzie hydraulika,
- co najmniej 5 lat doświadczenia zawodowego jako hydraulik,
- znajomość systemów Mapress, Sanipex, Geberit,
- doświadczenie w pracy hydraulika w Norwegii,
- dobra znajomość języka angielskiego,
- gotowość do rozpoczęcia pracy w bardzo krótkim czasie.

Prezentacja firmy

Firma BSI Sp. z.o.o. ( certyfikat 3455) zajmuje się rekrutacją pracowni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis