Paretti Sp. z o.o. Sp. k.

Hydraulik

Od: Paretti Sp. z o.o. Sp. k.
Miejsce pracy: Holandia

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Hydraulik NL

Opis stanowiska:

  • Montaż i renowacja instalacji hydrauliczno - sanitarnych, grzewczych
  • Praca przy budownictwie mieszkaniowym oraz różnych projektach w sektorze użyteczności publicznej (biurowce, domki itp).

Wymagania:

  • Dobry język angielski lub niemiecki
  • Własny samochód (jeden na 2 osoby)
  • Mile widziane certyfikaty poświadczające o doświadczeniu
  • Mile widziany certyfikat VCA
  • Własne podstawowe narzędzia (klucze, dłuto do płytek, kleszcze, itp.)

Oferujemy:

  • Stawka: 450-550 euro netto (zależne od doświadczenia) / tydzień
  • Zakwaterowanie - pokój jednoosobowy lub dwuosobowy
  • Ubezpieczenie - zapewniane przez firmę
  • Możliwość nadgodzin
  • Miejsce pracy: różne projekty na terenie całej Holandii

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.