Hydraulik - zespół 2-osobowy

Socpol

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Socpol (cert.5499) jest agencją pośrednictwa pracy o ugruntowanej pozycji na rynku.

Obecnie dla partnera z Niemiec poszukujemy pracowników na stanowisko:

Hydraulik – zespół 2 osobowy

Obowiązki

• montaż nowych systemów lub prace remontowe

• obróbka i montaż rur miedzianych

• biały montaż

Pracodawca oferuje:

• umowę o pracę z pracodawcą niemieckim

• wynagrodzenie : 10,0 Euro netto /godz.

• zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę

Wymagania

• min wykształcenie zawodowe

• doświadczenie

• komunikatywna znajomość j. niemieckiego (minimum jedna osoba)

• własny środek transportu (minimum jeden )

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV z załączeniem klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”

Prezentacja firmy

JESTEŚMY AGENCJA POŚREDNICTWA PRACY. DN. 16.02. 2009r., UZYSKALIŚMY CERT... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
12
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne