HYDRAULIK ze znajomością języka francuskiego

D.L.S.I. Sp. z o.o.

FRANCJA, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy D.L.S.I. Sp. z o.o.,nr cert 4901 poszukuje pracowników do pracy we Francji na stanowisku HYDRAULIK ze znajomością języka francuskiego
(oferta pracy tymczasowej)

Wymagania

• doświadczenie w pracy we Francji jako hydraulik
• solidność i rzetelność
• znajomość języka francuskiego

• Oferujemy :
- atrakcyjne wynagrodzenie
- umowę o pracę
- zakwaterowanie

Prosimy o załączenie klauzuli następującej treści:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) i w następnych procesach rekrutacji”

Prezentacja firmy

D.L.S.I. Sp. z o.o. dostarczy dla Twojej Firmy kadrę - od przeszkolonyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie