Hydraulik, Warszawa

Electric

02-952 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma świadcząca usługi w zakresie ogólnobudowlanym poszukuje Hydraulików na stanowisko kierownika zespołu regionu Warszawa Zachód, Warszawa Wschód.
Mile widziane:
- uprawnienia do pracy na wysokościach
- miejsce zamieszkania w pobliżu głównej Warszawskiej linii kolejowej (Pruszków - Sulejówek Miłosna)
- posiadanie własnych podstawowych narzędzi

Oferujemy bardzo dobre warunki finansowe, różnorodność wykonywanych zadań i zdobywanych doświadczeń, stabilność zatrudnienia

Prosimy o przesyłanie CV formularzem zgłoszeniowym.

Wymagania

podstawowe wymagania:
- doświadczenie zawodowe w zakresie hydrauliki, instalacji gazowych oraz ogólnobudowlane
- umiejętność pracy w zespole oraz organizacji (budowy) zespołu remontowego
- uprawnienia budowlane w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych
- czytanie schematów budowlanych
- dobra obsługa środowiska komputerowego
- wysoka sprawność fizyczna
- prawo jazy kat. B
- dyspozycyjność (świadczenie serwisu awaryjnego)

Prezentacja firmy

Firma Janaszek Electric Sp. z o.o. prowadzi działalność w branży elektro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie