Hydraulik- umowa o pracę na warunkach niemieckich

Agencja Pośrednictwa Pracy Servis HR

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

APP SERVIS HR nr certyfikatu 12127 poszukuje dla swojego niemieckiego klienta renomowanej firmy zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Hydraulik

Obowiązki:

  • samodzielne wykonywanie prac instalacyjnych - instalacja wodna, kanalizacyjna, centralne ogrzewanie,
  • montaż aparatury sanitarnej,
  • naprawa i konserwacja instalacji,

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe,
  • Doświadczenia w pracy jako hydraulik,
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub podstawy
  • Mile widziane osoby z własnym samochodem.

Oferujemy:

  • W pełni legalne zatrudnienie na dłuższy okres czasu w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
  • Zakwaterowanie zapewnia pracodawca,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pomoc pracownika APP SERVIS HR w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych w j. niemieckim niezbędnych w procesie rekrutacji

Wymagania

Doświadczenie oraz komunikatywny język niemiecki
Możliwość wyjazdu w teamach, więc tylko jedna osoba może znać niemiecki

Język niemiecki nie jest wymagany w kazdym przypadku ,lecz jest dużym atutem przy zatrudnieniu oraz zarobkach.
Praca oferowana jest na terenie całych Niemiec lub krajów graniczących z Niemcami.
Wszystkie zgłoszenia będą sprawdzane i weryfikowane.

Dodatkowe informacje pod numerami: +49.171.8427538 oraz507.894 811 lub697.743 854 . bez kropek

Prezentacja firmy

Agencja Pośrednictwa Pracy SERVIS HR jest niepubliczną jednostką świadc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
48PLN - 66PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
diety 1-2 euro/h netto
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Inżynieria