In Temporis Polska Sp. z o.o.

Hydraulik przemysłowy

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Digoin (okolice Lyonu - Francja)

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Własna działalność

Ilość wakatów: 2

Minimalne doświadczenie: Od 5 do 10 lat

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Budownictwo / Praca na budowie

Obecnie poszukujemy osób chętnych do pracy we Francji jako:

Hydraulik Przemysłowy

Zakres obowiązków:
- Montaż, instalacja i modernizacja przemysłowych instalacji hydraulicznych.

Wymagania:
- Doświadczenie na w/w lub podobnym stanowisku, min. 5 lat (potwierdzone świadectwami pracy);
- Mile widziane doświadczenie w pracy hydraulika na kontraktach zagranicznych;
- Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;
- Mile widziana znajomość języka angielskiego lub francuskiego;
- Dyspozycyjność do szybkiego podjęcia zatrudnienia;
- Auto dyspozycyjne na wyjazd (mile widziane 2 osobowe ekipy).

Oferujemy:
Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
Stawkę godzinową i dietę wyżywieniową;
Pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem i zakwaterowaniem.

Oferta pracy tymczasowej, Licencja Agencji nr 1954.

Licencja Agencji nr 1954.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.