Hydraulik / Pomocnik hydraulika

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Belgia, zagranica

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Belgia

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 5

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Budownictwo / Praca na budowie

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Obecnie poszukujemy osób chętnych do pracy we Belgii jako:

Zakres obowiązków:

- Montaż instalacji sanitarnych i grzewczych według projektu wykonawczego w nowych budynkach ;
- Instalacja rur kanalizacyjno- odpływowych;
- Montowanie kabin prysznicowych, baterii, oraz innych urządzeń sanitarnych.

Wymagania:
- Doświadczenie na analogicznym stanowisku minimum 2 lata;
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego (przynajmniej 1 osoba w ekipie);
- Wykształcenie techniczne;
- Umiejętność czytania rysunku technicznego;
- Mile widziane auto dyspozycyjne na wyjazd.
- Dyspozycyjność do szybkiego wyjazdu.

Oferujemy:
- Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;
- Stawka godzinowa (13,52 euro brutto/h);
- Bezpłatne zakwaterowanie;
- Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek (dokument A1, składki odprowadzane od średniej krajowej);
- Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych;
- Możliwość nawiązania długofalowej współpracy.

Oferta pracy tymczasowej.
Licencja Agencji nr 1954.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.