HYDRAULIK/PNEUMATYK utrzymania ruchu

Tenneco Automotive Polska Sp. z o.o.

Rybnik, śląskie

Tenneco Automotive Polska Sp. z o.o. Tenneco Automotive Polska Sp. z o.o.
TENNECO jest jednym z największych producentów i konstruktorów układów wydechowych. Naszymi kientami są m.in. Audi, BMW, Citroen, Ford, Jaguar, Land Rover, Mercedes, Opel, Renault, Skoda, Smart, Toyota, Volvo, VW oraz klienci rynku części zamiennych.

Do naszego Zakładu Tenneco Automotive Polska Sp. z o.o. w Rybniku chętnie przyjmiemy osoby do pracy na stanowiska:

Miejsce pracy: Rybnik

Zakres obowiązków:

  • Rozpoznawanie przyczyn oraz usuwanie awarii i niesprawności w działaniu urządzeń oraz maszyn występujących na liniach produkcyjnych
  • Prowadzenie prac konserwacyjnych i prewencyjnych w celu uniknięcia awarii maszyn i urządzeń
  • Praca w systemie zmianowym

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Znajomość budowy układów hydrauliki siłowej
  • Znajomość techniki elektrozaworowej (w tym techniki proporcjonalnej)
  • Znajomość zagadnień wytwarzania sprężonego powietrza
  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Biegła umiejętność obsługi komputera
  • Minimum podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Elastyczność, dyspozycyjność i umiejętność pracy w grupie

Oferujemy

  • Zakres obowiązków umożliwiający rozwój i poszerzanie wiedzy
  • Uczestnictwo w szkoleniach
CV w języku polskim i angielskim prosimy przesłać wybierając przycisk aplikowania: