HYDRAULIK od zaraz! Południowe Niemcy, niemiecka umowa

HR Investment Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

- wykonywanie instalacji sanitarnych na budowach
- dbanie o najwyższą jakość wykonywanej pracy
- utrzymanie porządku w miejscu pracy

Oferujemy:

- umowę na warunkach niemieckich z niemiecką agencją pracy
- pracę w wymiarze minimum 35 h tygodniowo
- wynagrodzenie wypłacane w EURO (12,50 brutto €/h + 50€ netto dieta za każdy dzień pracy, 11 € brutto dla pomocnika)
- zakwaterowanie płatne, zorganizowane przez pracodawcę
- wsparcie polskiego koordynatora podczas pobytu za granicą
- długoterminowy kontrakt z możliwością podwyżki

Wymagania

Wymagania:

- dyspozycyjność od zaraz
- drobne narzędzia, ubiór roboczy, buty ochronne z podnoskiem
- doświadczenie w pracy na stanowisku hydraulika
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- mile widziany własny samochód

Prezentacja firmy

HR Investment Sp. z o. o. jest licencjonowaną Agencją Pracy działającą n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
12,5PLN - 13,5PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
dieta 50 € dziennie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis