Opis stanowiska pracy

Oferujemy

  • wynagrodzenie: tygodniowo od 500 euro netto/40 h (do negocjacji w zależności od doświadczenia zawodowego)
  • legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich (nadgodziny płatne według taryfy CAO, pieniądze wakacyjne i urlopowe płatne extra)
  • zakwaterowanie (jednoosobowe pokoje z dostępem do Internetu)
  • ubezpieczenie
  • transport (samochód służbowy, karty paliwowe)

Zakres obowiązków

  • usuwanie doraźnych awarii, naprawy i modernizacja sieci instalacji i urządzeń.
  • układanie, spawanie, uszczelnianie rur, montaż specjalistycznych urządzeń do pomiaru ciśnienia, ilości przepływu wody, gazu, ropy itp.
  • przeglądy sieci rur doprowadzających do domów, budynków i zakładów przemysłowych ciepłą i zimną wodę, gaz i odprowadzających ścieki
  • utrzymanie w budynkach prawidłowego funkcjonowania instalacji ciepłej i zimnej wody, centralnego ogrzewania oraz instalacji gazowych i kanalizacyjnych
  • Prace wykonywane są najczęściej na podstawie rysunków technicznych.

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (w tym znajomość języka branżowego - warunek konieczny)
  • minimalnie 3 lata doświadczenia na stanowisku hydraulika
  • gotowość przejścia kursów doszkalających
  • prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Grupa specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie rekrut... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna