Hydraulik -Norwegia, Oslo, Stavanger, północ kraju

Adecco Solutions AS

Norwegia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Szukasz pracy w stabilnej firmie, gwarantującej stale zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę?

Chcesz pracować w firmie która dba o Twoje bezpieczeństwo i rozwój, oferując szkolenia zawodowe oraz z zakresu BHP?

Zapewniamy już dziś:

Atrakcyjne wynagrodzenie na prestiżowych projektach, zarówno w dużych miastach, jak i na północy kraju - aplikuj i sprawdź, która z lokalizacji będzie Twoim wymarzonym miejscem

• Pomoc z zakwaterowaniem

• Opiekę konsultanta na miejscu

• Stałą umowę o pracę

Do zakresu Twoich obowiązków będą należeć:

• Montaż instalacji sanitarnych, przeciwpożarowych na obiektach mieszkaniowych i użyteczności publicznej

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

• Minimum 2 lat doświadczenia zawodowego

• Ukończonej szkoły w zawodzie

• Komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub norweskiego

• Umiejętności czytania rysunków technicznych

• Doświadczenie z Norwegii będzie atutem

Prezentacja firmy

Adecco Norwegia jest częścią Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/01/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna