Hydraulik Monter wentylacji i klimatyzacji praca Niemcy AUTO służbowe

THOR Industriemontagen GmbH & Co.KG

Niemcy, zagranica

THOR® – firma specjalizująca się w dostarczaniu wykwalifikowanego personelu. Od 20 lat wspieramy naszych klientów z segmentu techniki instalacyjnej i techniki w budynkach mieszkalnych i użytkowych – zarówno przy dużych projektach, jak i przy mniejszych inwestycjach. Obecnie mamy ponad 1000 pracowników, którzy pracują w całych Niemczech. Czy chce Pan/i dołączyć do THOR®?

Miejsce pracy: Niemcy

Firma THOR Industriemontagen z siedziba w Erfurcie to przedsiębiorstwo rodzinne, założone w 1998r. jako jednoosobowa działalność. W inżynierii budowlanej (domy, budynki, technologie zasilania) pracuje teraz ponad1000 pracownikow, a nasze usługi swiadczymy we wszystkich landach Niemiec. Posiadamy oferty pracy dla monterow instalacji sanitarnych, wentylacji, klimatyzacji i elektrykow.

OPIS STANOWISKA

  • montaż instalacji sanitarnych, grzewczych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych- obiekty przemysłowe, budownictwo mieszkaniowe, bloki mieszkalne

WYMAGANIA

  • mile widziane EKIPY 2-4 osobowe , w tym jeden monter ze znajomością j. niemieckiego
  • wyksztalcenie kierunkowe, dyplom czeladnika, mistrza- mile widziany
  • min. roczne doświadczenie jako monter instalacji sanitarnych i grzewczych, wentylacji i klimatyzacji
  • organizujemy również bezpłatne, branżowe KURSY j. niemieckiego w każdym większym mieście w Polsce np. Wrocław
  • prawo jazdy kat. B
  • rozne lokalizacje w zależności od danego kontraktu

UWAGA- nie wymagamy posiadania wlasnego auta- oferujemy kazdej ekipie AUTO SLUZBOWE pod dom

OFERUJEMY

  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony- wynagrodzenie brutto od 12 euro/ h (zależne od kwalifikacji) + DIETY do 4,70 euro netto/h
  • dodatek bożonarodzeniowy i urlopowy
  • karta ubezpieczenia zdrowotnego PLUS- status prywatnego pacjenta w niemieckich placowkach medycznych
  • samochód służbowy wraz z kartą paliwową
  • profesjonalny sprzęt do pracy
  • odzież roboczą firmy engelbert strauss
  • organizację zakwaterowania, koszt ok. 10-25 euro na dzień

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w j. niemieckim lub w j. polskim.