Hydraulik / Monter instalacji sanitarnych

PARETTi Sp. z o.o. Sp.k.

Holandia, zagranica

PARETTi Rekrutacja - tworzona przez Zespół Specjalistów wspierających procesy rekrutacyjne Agencja Doradztwa Personalnego, o numerze wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia 9838, poszukuje dla swojego Klienta osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Holandia

Obowiązki:

  • Wykonywanie montażu i instalacji systemów wodno-sanitarnych
  • Praca na budowie (nowe domy)
  • Czytanie rysunku technicznego
  • Praca zgodna z procedurami stanowiskowymi

Wymagania:

  • Doświadczenie w instalacji wodociągowej wszystkich rodzajów rur
  • Udokumentowane doświadczenie na powyższym stanowisku lub jako monter instalacji sanitarnych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego
  • CV w języku angielskim, niemieckim lub holenderskim
  • Dyspozycyjność od zaraz
  • Aktualne prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Pracę w sprawdzonej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (od 400 do 500 euro "na rękę" na tydzień)
  • Płatne nadgodziny
  • Możliwość stałej współpracy
  • Zakwaterowanie finansowane przez Pracodawcę

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.paretti.pl