Hydraulik, monter instalacji sanitarnych i wodno-kanalizacyjnych

Inellia

BELGIA, zagranica

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy do pracy do Belgii, kandydatów na stanowisko:

hydraulik, monter instalacji sanitarnych i wodno-kanalizacyjnych

Osoba powinna mieć zarejestrowaną działalność gospodarczą w Polsce lub być gotowa zarejestrować taką działalność

Praca w Belgii od zaraz (możliwa długa współpraca)

Praca dla 1 osoby lub ekipy 2 osobowej

Wymagane wykształcenie w zawodzie + minimum 5 lat doświadczenia w zawodzie

KONIECZNE UMIEJĘTNOŚCI:

- Montaż kanalizacji (system GEBERIT HDPE): zgrzewanie doczołowe ręczne

- Rozkładanie na posadzce (pod wylewkę) rur PEX do zimnej i cieplej wody

- Montaż podejść pod biały montaż (WC, umywalki, wanny, prysznice)

- Wymagana umiejętność czytania rysunku technicznego

- Prawo jazdy

OFERUJEMY:

ok 9000 zł na rękę

+ zapewnione bezpłatne zakwaterowanie

+ dojazdy na budowę samochodem firmowym

+ narzędzia udostępnione na miejscu

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny: (+48) 798-957-888

Wymagania

- Własna działalność gospodarcza zarejestrowana w Polsce

Prezentacja firmy

Firma o przeważającej działalności w sferze usług.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie