Hydraulik monter instalacji c.o. Niemcy Holandia

Workingo Sp. z o.o.

Wrocław 50-079, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma Workingo Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (Agencja Zatrudnienia nr 11888) dla swojego Klienta poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

HYDRAULIK- INSTALATOR URZ SANITARNYCH, GRZEWCZYCH

Holandia, Szwajcaria lub Niemcy

praca w Niemczech:

Prace motażowe na hali
mile widziana znajomość pracy przy instalacjach przemysłowych

Oferujemy:
- niemiecką umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy (nie przez Agencje)
- stałe zatrudnienie w jednym miejscu- nie na budowach
- pomoc w organizacji zakwaterowania

praca w Holandii:
- prace w zakresie instalacji, montażu i hydrauliki na budowach lub remonty
- umowa holenderska
- darmowe zakwaterowanie
- stawki od 520 Euro netto/tydzień = 2100 Euro netto m-c
- wymagany angielski

praca w Szwajcarii:
- szwajcarska umowa
- stawki od 32 CHF/godzinę brutto
- zorganizowane zakwaterowanie
- wymagany niemiecki

Wymagania

* doświadczenie zawodowe min. 2 lata
* znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym komunikację
* mile widziane prawo jazdy oraz samochód

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem (71)715-77-22 lub 606-150-565 oraz o przesłanie CV poprzez odnośnik w ogłoszeniu lub na adres e-mail wpisując w temacie "Hydraulik - Niemcy, Holandia"
Wysłanie CV w języku niemieckim przyspieszy rekrutację.

Prezentacja firmy

WORKINGO jest polską certyfikowaną agencją pracy specjalizującą się w us... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
możliwe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji