HYDRAULIK / MONTER INSTALACJI CENTRALNEGO OGRZEWANIA

PSE PERSONAL SERVICE

Niemcy, zagranica

Od: PSE PERSONAL SERVICE
Miejsce pracy: Niemcy

Firma PSE jest renomowaną agencją pośrednictwa pracy. Na zlecenie naszego partnera w Schemmerhofen poszukujemy osoby, która zasili nasze szeregi na stanowisku:

Podstawowe wymagania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • wykształcenie zawodowe
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • min. 2 lata praktyki w zawodzie
  • samodzielność

OBOWIĄZKI:

  • planowanie i instalacja systemów grzewczych
  • service oraz usuwanie usterek systemów grzewczych
  • montaż rur z rożnego materiału

OFERTA:

  • umowa o pracę na warunkach niemieckich
  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie ok 13,5 €/h (zależy od kwalifikacji)
  • pomoc w organizowaniu mieszkania za granicą
  • pakiet socjalny
  • Pełne ubezpieczenia