Hydraulik/Monter CO

Herzog Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko: Hydraulik/Monter CO

Miejsce pracy: Niemcy

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe
  • praktyka w zakresie instalacji sanitarnych
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • mile widziana umiejętność spawania i czytania rysunku technicznego
  • mile widziane prawo jazdy oraz własny samochód

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę
  • wynagrodzenie zgodne ze stawkami taryfowymi obowiązującymi w Niemczech
    • Niemcy Zachodnie: 12,18€ brutto/h + dieta 24€ netto/dzień roboczy
    • Niemcy Wschodnie: 11,14€ brutto/h + dieta 24€ netto/dzień roboczy
  • niemieckie ubezpieczenie
  • darmowe zakwaterowanie w dni robocze

Prezentacja firmy

Herzog Sp. z o.o. istnieje na rynku agencji zatrudnienia od 2009r . Wspó... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Inne