In Temporis Polska Sp. z o.o.

Hydraulik/monter CO

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Grenoble (Francja)

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Bez wykształcenia

Branża: Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta, francuskiej firmy budowlanej poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • Montaż sieci wodno -kanalizacyjnych w podłogach;
  • Montaż Instalacji klimatyzacyjnych;
  • Instalacje telekomunikacyjne (miedziane);
  • Montaż i podłączenie przyborów sanitarnych;
  • Biały montaż;
  • Wykonywanie prac spawalniczych (spawanie gazowe);
  • Lutowanie miedzi.

Wymagania:

  • Doświadczenie na w/w stanowisku min. 3 lata;
  • Doświadczenie w pracy na obiektach przemysłowych;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub francuskiego -warunek konieczny (komunikacja z szefem budowy)
  • Mile widziane doświadczenie na kontraktach zagranicznych;
  • Dyspozycyjność do wyjazdu w terminie 01.09.2014 ;
  • Mile widziane auto dyspozycyjne na wyjazd.

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;
  • Zatrudnienie na okres 01.09-14.12.2014;
  • Stawkę godzinową i dietę wyżywieniową;
  • Pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem i zakwaterowaniem.

Oferta pracy tymczasowej, Licencja Nr 1954.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.