Hydraulik-instalator - 15,00 euro/h - Belgia

Agencja Zatrudnienia KS Service

Belgia, Sint-Gillis-Waas, zagranica

Miejsce pracy: Belgia, Sint-Gillis-Waas

OBOWIĄZKI:

Do Twoich zadań należeć będzie montaż instalacji sanitarnych (wodno-kanalizacyjnych, grzewczych, wentylacyjnych). Praca dotyczy budynków przemysłowych oraz mieszkalnych.

WYMAGANIA:

Oczekujemy doświadczenia na stanowisku hydraulika oraz znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym. Mile widziana możliwość wyjazdu własnym środkiem transportu.

OFERUJEMY:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz wynagrodzenie na poziomie 15,00 euro brutto za godzinę. Ponadto oferujemy bogaty pakiet benefitów: trzynastą pensję, kartę paliwową, pakiet prywatnej opieki medycznej dla pracownika i jego rodziny. Organizujemy zakwaterowanie oraz zapewniamy opiekę polskojęzycznego koordynatora.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt:
Angelika Selwuch
Specjalista ds. Rekrutacji Zagranicznych
+48 506 561 723, +48 504 862 601
a.selwuch@ksservice.pl

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy