Hydraulik do pracy w Norwegii

Uniqon AS - Techmaris UAB

Osło, Norwegia, zagranica

Opis stanowiska pracy

W Norwegii pilnie potrzebne są profesjonalni santechnicy. Praca w okolicach Oslo.

Oferujemy ci

Praca prawna oraz stabilna płatność.

Zatrudnienie w Norwegii ze wszystkimi gwarancjami socjalnymi i możliwość odzyskania znacznej części podatku zapłaconego w Norwegii od zarobionych zarobków rocznie. W Norwegii otrzymasz płatny urlop. Otrzymasz miejsce zamieszkania w pobliżu miejsca pracy. Koszty podróży i zakwaterowania zostaną odjęte od wynagrodzenia. Czynsz za mieszkanie na miesiąc kosztuje 4000 NOK (w tym komunaline uslugi i internet).

Godzinowa płaca od 230 NOK za godzinę do podatku, plus 12% urliopowe.

Istnieje możliwość pracy w godzinach nadliczbowych.

Umowa będzie podpisana przed wyjazdem do pracy w Norwegii.

Pracownicy otrzymują odzież roboczą.

Wymagania

Wymagania

  • 2-3 letnie doświadczenie santechnika w krajach skandynawskich;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Samochód;
  • Osobisty maly zestaw narzędziowy dla santechnika.

Zalety:

Zalecenie od pracodawcy w Norwegii.

Prezentacja firmy

UAB Techmaris jest oddziałem norweskiej firmy Uniqon AS w Wilnie. Szukam... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
19 800PLN - 21 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria